KIERMASZ ŚWIĄTECZNY 2022

W niedzielę, 11 grudnia 2022, w Gminnym Ośrodku Kultury i Wypoczynku w Haczowie odbył się kiermasz , podczas którego swoje wyroby rękodzielnicze zaprezentowało prawie 30 wystawców z terenu Gminy Haczów i okolic. Wśród indywidualnych twórców z bogatym asortymentem przybyły delegacje Kół Gospodyń Wiejskich z Bukowa, Wzdowa i Jabłonicy Polskiej.

Niedzielny poranek przywitał nas obfitymi opadami śniegu, które skutecznie sparaliżowały ruch drogowy, a wielu ludzi utknęło w swoich domach. Przełożyło się to również na zaplanowany w GOKiW kiermasz, ponieważ część wystawców miała problem z dotarciem na miejsce.

Produkty przygotowane na kiermasz były przepiękne, a wybór był naprawdę ogromny.

Można było zakupić świąteczne ozdoby, stroiki, upominki, prezenty, pierniki, serniki, świąteczną kapustę z grochem, szopki, krasnale i wiele innych rzeczy.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim wystawcom, którzy przyjęli nasze zaproszenie przygotowali wspaniałe rękodzieło i zaprezentowali je w Gminnym Ośrodku Kultury i Wypoczynku w Haczowie.

Mimo przeszkód pogodowych, kiermasz okazał się bardzo udanym wydarzeniem, co pozwala nam mieć nadzieję, że przedświąteczne kiermasze z rękodziełem na stałe wpiszą się w kalendarz imprez kulturalnych w Gminie Haczów.

Maria Rygiel
Dyrektor GOKiW w Haczowie

Zdjęcia: archiwum GOKiW