Wyjątkowo piękny jubileusz – 100. urodziny obchodzi w tym roku 6 września mieszkanka Trześniowa Pani Janina Tabisz.

To ważne wydarzenie w historii gminy, było okazją do odwiedzenia dostojnej Jubilatki przez Wójta Gminy Haczów Stanisława Jakiela i Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Haczowie Małgorzatę Nowicką, którzy w imieniu własnym oraz całej społeczności gminy złożyli najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyli list gratulacyjny, kwiaty i prezent. Pan Wójt w życzeniach zaznaczył, że to niezwykły fakt, że w gminie mieszka osoba, która przeżyła sto lat pełnych doświadczeń naznaczonych blaskami i cieniami codziennego życia, mądrości i wyjątkowych chwil, będąca świadkiem wielu przemian i zmieniającego się obrazu rzeczywistości, która nas otacza. Pani Janina pomimo swojego zacnego wieku cieszy się dobrą formą i doskonałą pamięcią. Jest ona prawdziwą skarbnicą wiedzy i bezcenną księgą, a dodając do tego Jej sukces z bieżącego roku – zajęcie I miejsca w VII Ogólnopolskim Konkursie na Gadkę pod hasłem „Gadajcie, jak dawniej we wsi gadano” możemy być dumni, że Pani Janina żyje wśród nas.

Zwycięska "Gadka z Trześniowa"

Dostojna Jubilatka przeżyła dzień setnych urodzin w otoczeniu najbliższej rodziny, wspominając przeżyty czas.

Gratulacje złożyła również kierownik Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Brzozowie Krystyna Paradysz przekazując list gratulacyjny z informacją o dodatku specjalnym przeznaczonym dla osób uprawnionych do emerytury rolniczej, którzy ukończyli 100 lat.

Serdecznie gratulujemy tak pięknego Jubileuszu. Zapewniając o życzliwości i szacunku składamy na ręce Dostojnej Jubilatki życzenia dobrego zdrowia, niegasnącej pogody ducha, która Pani Janina promieniuje oraz sił na dalszą podróż życia w otoczeniu kochającej rodziny.