W środę 20 września 2023 r. przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego w Haczowie z filią w Trześniowie obchodziły OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA.

To ważne święto zostało ustanowione, aby podkreślić wartość edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci oraz do promowania wychowania przedszkolnego w środowisku.

Tego dnia na dzieci w przedszkolach w Haczowie oraz w Trześniowie czekało mnóstwo atrakcji. „Kaczuszki”, „Pszczółki”, „Żabki”, „Ufoludki”, „Mądre Sówki”, „Biedroneczki”, „Muchomorki” i „Krasnoludki” w kolorowych strojach zostały zaproszone do wspólnych zabaw, udziału w konkursach i tańcach przy ulubionych przebojach muzyki dziecięcej. Nie zabrakło również pysznych poczęstunków. Radość i śmiech dzieci świadczyły o wspaniałej zabawie.

Każda grupa świętowała ten dzień w inny wyjątkowy sposób. „Pszczółki” przebrane w grupowe stroje odwiedziły także Urząd Gminy i Szkołę Podstawową w Haczowie, aby podzielić się radością ze swojego święta. Dzieci otrzymały słodkości i z radością wróciły do przedszkola.

Wszystkim dzieciom życzymy samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają!!!