100. urodziny Pani Marii Potocznej

Jedna z najstarszych mieszkanek gminy Haczów, Pani Maria Potoczna z Bukowa, 23 grudnia 2023 roku obchodziła setne urodziny. To wyjątkowo piękny jubileusz i ważne wydarzenie w historii gminy, dlatego dostojną Jubilatkę odwiedził Wójt Gminy Haczów Stanisław Jakiel i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Haczowie Małgorzata Nowicka.

W imieniu własnym oraz całej społeczności gminy złożyli oni najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyli list gratulacyjny, kwiaty i prezent. „Przeżyć sto lat to nie tylko niezwykłe osiągniecie, ale także piękna podróż przez bogactwo życiowych doświadczeń, mądrość i niezapomniane chwile. Pani obecność w tym świecie przez tak długi czas to prawdziwy skarb dla nas wszystkich” – zaznaczył w życzeniach Pan Wójt. Jubilatka przeżyła dzień setnych urodzin w otoczeniu najbliższej rodziny z troską dbających o nią każdego dnia.

Serdecznie gratulujemy tak pięknego Jubileuszu i życzymy zdrowia, pogody ducha oraz sił na dalszą podróż życia. Niech otacza Panią miłość bliskich, a każdy dzień przynosi nowe powody do uśmiechu.